
Χριστουγεννιάτικο Στεφάνι (34x34) Edelman Georgie 1180532
Στη πόρτα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στεφάνι από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από PVC υλικό και αποτελείται από τεχνητά κουκουνάρια βαμμένα σε πράσινο χρώμα, χρυσές μπάλες και glitter. Μπορείτε να το κρεμάσετε στην πόρτα σας ή σε κάποιον κενό τοίχο, για να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Τοποθέτηση | Στη πόρτα |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.77 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Χρυσό |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα


Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα



Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα