
Καλοκαιρινός Υπνόσακος - Πάνα Φασκιώματος (0-3 μηνών) Meyco Swaddle Sand Penguin
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικός υπνόσακος από την εταιρεία Abo σε λευκό φόντο με πολύχρωμο σχέδιο με ζωάκια και ουράνια τόξα. Η εξωτερική επένδυση είναι ύφασμα από 100% βαμβάκι. Η γέμισή του είναι από πολυεστερική βάτα. Έχει δείκτη θερμότητας 2,5 tog, που τον καθιστά ιδανικό για δωμάτια με θερμοκρασία 16-20 βαθμούς Κελσίου. Έχει αποσπώμενα μανίκια με μικρό και λεπτό κούμπωμα στο μπράτσο. Διαθέτει φερμουάρ διπλής κατεύθυνσης με άνοιγμα στο πάνω αλλά και στο κάτω μέρος για εύκολη αλλαγή πάνας. Οι ραφές, τα φερμουάρ και τα κουμπιά είναι σχεδιασμένα να βρίσκονται στο εσωτερικό ύφασμα κρυμμένα, ώστε να μην αγγίζουν το δέρμα του μωρού. Φοριέται σαν ρουχαλάκι, χαρίζοντάς του ελευθερία κινήσεων. Ο υπνόσακος εξασφαλίζει σταθερή θερμοκρασία σώματος, ελαχιστοποιώντας έτσι την πιθανότητα να κρυώσει ή να υπερθερμανθεί το μωρό.
| Θερμότητα | Χειμωνιάτικο |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | ABO |

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα