
Πορτατίφ (Φ15x19.5) A-S Laye 167607
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό σε σχήμα μανιτάρι με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χακί χρώμα. Διαθέτει 120εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δημιουργήσει μια ήρεμη και γήινη ατμόσφαιρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας..
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.59 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, γυαλί, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα