
Επιτραπέζιο φωτιστικό Illumna Inart Ε27 χρυσό μέταλλο-γυαλί Φ25x37εκ
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, με διακόπτη, πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED


LED, ζεστό λευκό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, ζεστό λευκό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σκανδιναβικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα