
Sollux Λαμπτήρας γραφείου Boomo 1,1xG9/8w, Φυσικό ξύλο
LED, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε εκρού χρώμα με εκρού υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 18 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο,Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

LED, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα


LED

Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα





LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα