
13 €
Εικονογράφηση I Fell In Love With Fall Because of You, Frank Moth
Χαρτί
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×78 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πολυεστερικό υλικό με μοντέρνο τυπωτό σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις. Η πλάτη που καμβά είναι από ξύλο MDF_Ε1. Μπορεί να κρεμαστεί μόνο οριζόντια.
| Πλάτος: | 78 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 3 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 78 cm |
| Depth | 58 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χαρτί
Σε απόθεμα
Ξύλο







Λουλούδια
Σε απόθεμα















Λουλούδια
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα