
7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τεχνητό φυτό σε πράσινες αποχρώσεις κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Είναι τοποθετημένο σε πλαστική γλάστρα σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει σχοινί για να το κρεμάτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε με ευκολία τον εσωτερικό ή τον εξωτερικό σας χώρο.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.29 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα