
Πορτατίφ (Φ24x42.5) A-S Mati 202620
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από polyresin και μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα με σχήμα λεοπάρδαλης και μαύρο υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει καλώδιο 120εκ. για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δώσει μια μοντέρνα πινελιά. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, για το κομοδίνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, ζεστό λευκό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα