
Βοηθητικό Τραπέζι Smuk - Mango Wood Καφέ Πορτοκαλί Μωβ Ø30 x H42 cm URBAN NATURE CULTURE AMSTERDAM
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό σε σχήμα μανιτάρι με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό στο χρώμα της τερακότας. Διαθέτει 120εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δημιουργήσει μια ήρεμη και γήινη ατμόσφαιρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας..
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.59 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο





Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, με διακόπτη, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα