
Επαναφορτιζόμενο Επιτραπέζιο Φωτιστικό Sam 5W 3CCT Μαύρο με Μπρονζέ
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό σε σχήμα μανιτάρι με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 120εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δημιουργήσει μια ήρεμη και γήινη ατμόσφαιρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας..
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.59 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

LED
Σε απόθεμα

LED, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED


Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, ζεστό λευκό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, γυαλί

Μοντέρνο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα