
Χριστουγεννιάτικη Μπάλα Φουσκωτή (Φ65) K-M Red 491030290
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη κρεμαστή μπάλα σε χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό PVC και διαθέτει χρυσό μεταλλιζέ κρίκο για εύκολη ανάρτηση. Φουσκώνει εύκολα και είναι ιδανική για οποιονδήποτε εσωτερικό χώρο. Αποθηκεύεται εύκολα μετά τη χρήση για να επαναχρησιμοποιείται κάθε χρόνο. Ιδανική για να διακοσμήσετε με εντυπωσιακό τρόπο τον χώρο σας και να δημιουργήσετε μια ξεχωριστή εορταστική ατμόσφαιρα.
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.651 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Για δέντρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα




Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα