
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 9τμχ) A-S 144820ND
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπάλες σετ 5 τεμαχίων σε χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό. Το σετ αποτελείται από 2 μπάλες με χρυσόσκονη, 2 με γυαλιστερό φινίρισμα και 1 ματ. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση στο δέντρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.034 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ




Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα


Για δέντρο
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα



8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα