
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 30τμχ) A-S White/Gold 129157OB
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικοι φιόγκοι 2 τεμάχια σε χρυσό χρώμα με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένοι από πολυπροπυλένιο. Ιδανικοί για να τους στολίσετε στο δέντρο σας ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο του σπιτιού, δίνοντας μία επιπλέον λάμψη στην χριστουγεννιάτικη διακόσμηση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.01 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ψάθα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα

Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα