
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) Espiel NID151
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Espiel. Το σετ αποτελείται από 2 δίσκους διαφορετικών διαστάσεων. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα ενώ η βάση είναι καθρέφτης. Τοποθετήστε τους στην τραπεζαρία σας για να φτιάξετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Width | 6 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα




Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα




Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα






Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα