
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) Espiel DIP203
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι διακόσμησης από την εταιρεία Espiel. Το σετ περιλαμβάνει 2 δίσκους διαφορετικών μεγεθών με λαβή για εύκολη μεταφορά. Είναι κατασκευασμένοι από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με πλεκτό σχέδιο και μεταλλικό σκελετό. Ιδανικοί για να τους τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία και να δημιουργήσετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ψάθα |
| Width | 43 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα