
Χριστουγεννιάτικες μπάλες Krist+ Ροζ Πλαστική ύλη Ø 6 cm 24 Μονάδες
Πλαστικό, σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο σε κόκκινο χρώμα, κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Διαθέτει χρυσές λεπτομέρειες με γκλίτερ και μία χρυσή μπάλα εσωτερικά. Θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 12 cm, 12 cm, 12 cm, 12 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 12 cm, 12 cm, 12 cm, 12 cm |
| Total weight | 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ


Γυαλί
Σε απόθεμα
Που λάμπουν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Χαρτί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο



Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα