
ΣΕΤ ΜΟΝΗΣ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗΣ 160x240cm 2 ΤΕΜ. KENTIA - VALIA 05
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο σε κόκκινο χρώμα με πούλιες. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για δέντρο, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Που λάμπουν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα