
Χριστουγεννιάτικη Κορυφή Δέντρου (25x37.5) A-S Silver 166014D
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο σε κόκκινο χρώμα με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Χαρτί, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Που λάμπουν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ


Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα