
Χριστουγεννιάτικη Κορυφή Δέντρου (25x37.5) A-S Red 166014A
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο σε ασημί χρώμα με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 7 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα


Χαρτί, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα