
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 8τμχ) A-S Xmas Balls Pink 129170SD
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή για το χριστουγεννιάτικο δέντρο κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό με χρυσό γκλίτερ. Έχει διακοσμητικό λουλούδι στην απόχρωση της τερακότας προσφέροντας μια ζεστή λεπτομέρεια στην διακόσμησή σας. Αναδείξτε τον στολισμό του δέντρου σας με μια καλαίσθητη πινελιά.
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
|---|---|
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 3 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.115 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Μεταλλικό,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, χαρτί, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα