
25 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό φίκο από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε καφέ-γκρι χρώμα και φυτό από polyester σε πράσινες αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 6.5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Edelman |


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα











Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα