
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 60εκ. Edelman Ficus 980063
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό φιτόνια από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα και φυτό από polyester σε πράσινες και ροζ αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα




Διάμετρος
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Μπουκέτα, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα