
Μαξιλαροθήκες Ζεύγος Exotic Line 50X70+15 Dusty Rose 100% Cotton
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκες ύπνου σετ της εταιρείας Dimcol σε 10 αποχρώσεις. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που τις καθιστά ιδιαίτερα απαλές. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι


50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Τετράγωνος, βαμβάκι

50×70 εκ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

22×15 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα