
Κορνίζα (15x20) K-M FL2200280
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε χρυσό χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 18x24εκ. (χωρίς πασπαρτού) 12x17εκ. (με πασπαρτού).
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα