
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο Ροτόντα (Φ180) L-C Essentiel Naturel 1723420
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστη ροτόντα σε απόχρωση τερακότας. Το ύφασμα 100% polyester και η αλέκιαστη ιδιότητά του το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα. Ιδανικό για να ανανεώσει την αισθητική του χώρου σας και να προστατεύσει το τραπέζι σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
10×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα