
Τραπεζομάντηλο (140x140) Nef-Nef Homeware Opalyn
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 140x240 από την εταιρεία Nef-Nef με φλοράλ σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις και ροζ-κίτρινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι τυπωμένο με την μέθοδο της ψηφιακής εκτύπωσης. Ένα τραπεζομάντηλο που θα στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας σε κάθε περίσταση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα