
Τραπεζομάντηλο (150x250) Nima Naive
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×180 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 32 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι για την πολυθρόνα από την εταιρεία Gofis Home με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι-μπεζ χρώμα και εκρού λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ και δροσερό ύφασμα από πενιέ νήματα σύνθεσης 80% βαμβάκι και 20% polyester. Διαθέτει πυκνή πλέξη που προσφέρει ανθεκτικότητα στην καθημερινή χρήση. Ιδανικό για όλες τις εποχές του χρόνου. Για ένα αρμονικό αποτέλεσμα στο σαλόνι σας συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 180 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Λινό, τραπεζομάντηλο

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Στρογγυλό, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×40 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
145×220 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
160×45 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα