
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Roseris 1627798
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού χρώμα και φάσα με διακριτικό σχέδιο. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης, κατασκευασμένο από 59% Βαμβάκι-41% Polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησή σας για να δώσετε στον χώρο σας το ύφος που επιθυμείτε.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 44 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1.01 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 59% Βαμβάκι 41% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
135×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό


28×43 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι, συσκότισης

Συσκότισης

Λινό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης, σατέν


28×43 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα