
Intra Parking Ξύλινο Κουτί Αποθήκευσης με Καπάκι – Minimal Design 55x20x47 cm Box10-00002
Με καπάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μουσταρδί χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι ιδανικό για να τοποθετήσετε και να οργανώσετε τις βούρτσες, τα είδη μακιγιάζ, μέχρι και τα φάρμακά σας, καθώς κλείνει με καπάκι. Επιπλέον διαθέτει άνοιγμα για εύκολη μεταφορά.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.542 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
17×26×19 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

17×37×26 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα