
Χαλιά Κρεβατοκάμαρας (Σετ 3τμχ) New Plan Plaza 3758A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 133×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 133x190 4 εποχών από τη σειρά Plaza της εταιρείας New Plan, σε γκρι χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με εξαιρετικής ποιότητας ανεξίτηλα νήματα από 60% πολυπροπυλένιο και 40% polyester. Tο βάρος του χαλιού είναι 1.400gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 224.000 κόμπους/τ.μ. Έχει χαμηλό πέλος ύψους 3mm. Το υπόστρωμα του χαλιού είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
| Πλάτος: | 133 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 133 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μπεζ |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | New Plan |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα