
Χαλιά Κρεβατοκάμαρας (Σετ 3τμχ) New Plan Plaza 3758A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x250 4 εποχών από τη σειρά Plaza της εταιρείας New Plan, σε γκρι χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με εξαιρετικής ποιότητας ανεξίτηλα νήματα από 60% πολυπροπυλένιο και 40% polyester. Tο βάρος του χαλιού είναι 1.400gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 224.000 κόμπους/τ.μ. Έχει χαμηλό πέλος ύψους 3mm. Το υπόστρωμα του χαλιού είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μπεζ |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | New Plan |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα
57×10 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα