
Ομπρελοθήκη (Φ14x53) Z-L 17744
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα και έχει αφαιρούμενο πλαστικό δοχείο για να μην καταστρέφεται το δάπεδο από τα νερά. Από την κάτω μεριά έχει τάπες για αποφυγή γρατζουνιών. Διαθέτει 2 μικρά και 2 μεγαλύτερα γαντζάκια για να κρεμάτε τις ομπρέλες. Ιδανική ομπρελοθήκη που θα ταιριάξει σε κάθε σύγχρονο σπίτι.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 55 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 2.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ρατάν



Πλαστικό







Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα