
Ρολόι τοίχου εσωτερικού χώρου ξύλινο clock4 - Clock4-Τικ, 0,80cmx0,80cm
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο με εκκρεμές σε μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Λειτουργεί με 1 μπαταρία ΑΑ, η οποία δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή του γραφείου.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.891 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο, αναλογικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα