
58 €
Διαστάσεις 115×74 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με tropical φύλλα. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο και χρυσό χρώμα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να συμπληρώσετε τη διακόσμηση σε οποιοδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Πλάτος: | 74 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 115 εκ |
| Width | 74 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 115 cm |
| Total weight | 3.252 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


95×55 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



92×52 εκ
Σε απόθεμα

6×73 εκ
Σε απόθεμα

45×29 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





3×68 εκ
Σε απόθεμα
69×69 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
42×92 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα