
42 €
Διαστάσεις 45×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου σε σχήμα βεντάλιας με boho αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μωβ και πορτοκαλί χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να δώσετε χαρακτήρα και να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 45 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 0.143 kg |
| Χρώμα | Μωβ,Πολύχρωμο,Πορτοκαλί |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




92×52 εκ
Σε απόθεμα
69×69 εκ
Σε απόθεμα






115×74 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα






3×68 εκ
Σε απόθεμα










72×62 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα