
Σετ 4 κεραμικά πιάτα ζυμαρικών, Gandra
Σετ, 4
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού σε λευκό χρώμα με πράσινες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Αποτελείται από ρηχά πιάτα, βαθιά πιάτα και πιάτα φρούτου/γλυκού. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 27 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 7.76 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, 4


Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό



Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Βαθύ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, 4

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα