
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα (Φ20x19) Edelman Pansy 1079803
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό λουλούδι της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από μαύρη γλάστρα και πράσινο ανθούριο με 3 κόκκινα άνθη κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό με αίσθηση αφής ίδια με του φυσικού λουλουδιού (real touch). Η γλάστρα μπορεί να τοποθετηθεί σε κασπώ της αρεσκείας σας για να δώσετε το στυλ που επιθυμείτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα