
Παιδική Καρέκλα (27x26.5x47.5) A-S Flower 174315B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×39×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική καρέκλα ιδανική για να κάθεται το παιδί σας κατά τις ώρες του παιχνιδιού. Τα πόδια είναι κατασκευασμένα από ξύλο οξιάς σε μπεζ χρώμα. Το κάθισμα είναι από πολυπροπυλένιο σε λευκό χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε εσωτερικούς χώρους, όπως το παιδικό δωμάτιο, το σαλόνι και όπου αλλού είναι χρήσιμο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 75kg.Ύψος καθίσματος από το πάτωμα: 33εκ. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 55 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 55 cm |
| Total weight | 2.05 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



31×28×28 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ρυθμιζόμενος




Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ρυθμιζόμενος

Ύφασμα
Σε απόθεμα




55×39×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα



Ύφασμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα