
Παιδική Καρέκλα (27x26.5x47.5) A-S Flower 174315B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 31×28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό σκαμπό ιδανικό για να κάθεται το παιδί σας κατά τις ώρες του παιχνιδιού. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα_Ε1 στο χρώμα της ώχρας με σχήμα μανιταριού. Μπορεί να τοποθετηθεί σε εσωτερικούς χώρους, όπως το παιδικό δωμάτιο, το σαλόνι και όπου αλλού είναι χρήσιμο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 75kg.*Το προϊόν έρχεται μονταρισμένο.*
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 31 εκ |
| Width | 28 cm |
|---|---|
| Depth | 28 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1.32 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
55×39×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

55×39×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρυθμιζόμενος, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα

Με μπράτσα, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα



Ρυθμιζόμενος

Ύφασμα





Ρυθμιζόμενος, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρυθμιζόμενος, με ρόδες, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Ύφασμα

Ρυθμιζόμενος, ύφασμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

9×25×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα