
Παιδικό Σκαμπό (Φ24x26) A-S Sweet White 127143B
27×25×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×32×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική καρέκλα που θα ταιριάξει μοναδικά στο παιδικό δωμάτιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ξύλο πεύκου και MDF_E1 σε λευκή απόχρωση με σχέδιο αλεπούς. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 75kg. 'Υψος καθίσματος από το πάτωμα: 26εκ. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.37 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

27×25×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

43×46×43 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ρυθμιζόμενος, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ρυθμιζόμενος, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ύφασμα

Ύφασμα



Ξύλο

9×25×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα