
Κουβέρτα Fleece Υπέρδιπλη (220x240) Whitegg Pop Corn AW2026 Εκρού
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×150 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης από την εταιρεία White Fabric. Έχει μαύρο χρώμα, φάσα με λαχανί λεπτομέρειες και λαχανί πομ πομ στο τελείωμα. Η σύνθεσή της από 100% εξαιρετικό βαμβακερό ύφασμα, βάρους 600gsm, την καθιστά πολύ απαλή και απορροφητική.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 150 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα


200×200 εκ, fleece, μονόχρομος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα


Fleece
Σε απόθεμα

49×40 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα