
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Rythmos Matis Ecru
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας από την εταιρεία Rythmos σε εκρού χρώμα με μοντέρνο σχέδιο και κρόσια στο τελείωμα. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester κάνει το ριχτάρι ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Συνδυάστε το με τις υπόλοιπες διαστάσεις του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

130×170 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Καπιτονέ

180×130 εκ, μονόχρομος, ύψος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

130×170 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, υφαντά, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
