
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ23) Oriana Ferelli Diamante PW43
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη που εξασφαλίζει αντοχή και ποιότητα. Ιδανικό πιάτο για να σερβίρετε ζυμαρικά, ριζότο ή ό,τι άλλο επιθυμείτε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Depth | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαθύ, 12, 4


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, 12, κεραμικό


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα