
Πίνακας από χειροποίητα υφασμένα βαμβακερά νήματα, SERYA
Ξύλο
Διαστάσεις 120×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε χακί αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο


Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα











50×140 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα
















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα