
57,6 €
Διαστάσεις 100×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με γαλάζιο φόντο, ροζ-λευκές λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 100 cm, 100 cm, 100 cm, 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |


100×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο




Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



3×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα
Ζώα
Σε απόθεμα





Λουλούδια
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα





Λουλούδια
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα