
69,6 €
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό φόντο με χρυσές λεπτομέρειες και σχέδιο με την υφήλιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 50 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |




Ζώα
Σε απόθεμα



















Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα






Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα