
Διακοσμητικά καλάθια Vulmer
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης με μοντέρνο ύφος. Το σετ περιλαμβάνει 3 καλάθια διαφορετικών μεγεθών. Είναι κατασκευασμένα από χάρτινο σχοινί σε μπεζ χρώμα. Διαθέτουν λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 1.09 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ


Ύφασμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Πλαστικό

Λυγαριά, ενσύρματο, διάμετρος

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, ύφασμα

Λυγαριά, σετ, διάμετρος

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ



Σετ

Σετ


Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα