
Απλίκα Τοίχου Heronia Public Rope 31-1198
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από σχοινί σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει καπέλο κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ



LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα