
Απλίκα Τοίχου Heronia UT-26 31-0617 Rope/Bronze
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Φέρει διακοσμητικό σχοινί σε φυσική μπεζ απόχρωση. Μπορεί να τοποθετηθεί με 2 τρόπους: με κατεύθυνση κεφαλής προς τα πάνω ή προς τα κάτω. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα