
Βάζο από γυαλί Υ22 εκ., Losie
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό



Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα